A A A
SmodBIP

INFORMACJA

09.09.2016

INFORMACJA POWIATOWEGO LEKARZA WETERYNARII W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM DOT. ZGŁASZANIA OBSERWACJI NA TEMAT AFRYKAŃSKIEGO POMORU ŚWIŃ (ASF)

  POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM, W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ EPIZOOTYCZNĄ DOTYCZĄCĄ WYSTĘPOWANIA AFRYKAŃSKIEGO POMORU ŚWIŃ (ASF) W POLSCE, INFORMUJE, ŻE GŁÓWNY LEKARZ WETERYNARII URUCHOMIŁ NA STRONIE INTERNETOWEJ SPECJALNY FORMULARZ INFORMACYJNY PRZEZNACZONY DLA OSÓB, KTÓRE ZAOBSERWOWAŁY PRZYPADKI NIELEGALNYCH I NEGATYWNYCH DZIAŁAŃ W ZAKRESIE PRZEMIESZCZANIA ŚWIŃ, MIĘSA WIEPRZOWEGO I INNYCH PRODUKTÓW POZYSKANYCH OD ŚWIŃ.
ZA JEGO POMOCĄ MOŻNA, ZACHOWUJĄC PEŁNĄ ANONIMOWŚĆ, ZGŁOSIĆ OBSERWACJE, KTÓRE ZOSTANĄ PRZEKAZANE ZA POŚREDNICTWEM WOJEWÓDZKIEGO LEKARZA WETERYNARII DO WŁAŚCIWEGO POWIATOWEGO LEKARZA WETERYNARII. FORMULARZ DO ANONIMOWEGO ZGŁASZANIA ZAOBSERWOWANYCH PRZYPADKÓW NIELEGALNYCH I NEGATYWNYCH DZIAŁAŃ W ZAKRESIE PRZEMIESZCZANIA ŚWIŃ, MIĘSA WIEPRZOWEGO I INNYCH PRODUKTÓW POZYSKANYCH OD ŚWIŃ DOSTĘPONY JEST POD ADRESEM https://interwencja.wetgiw.gov.pl.

Opublikował: Mariusz Kuśmierski
Publikacja dnia: 09.09.2016

Dokument oglądany razy: 1370
« inne aktualności